10:30 საათზე, თბილისის საქალაქო სასამართლოში, „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობის“ გენერალური მდივნის მოადგილე, ირაკლი ფავლენიშვილი და პარტიის ლიდერი ლაშა ფარულავა, მედიასთან კითხვა პასუხის ფორმატში, მიმდინარე თემებს უპასუხებენ.
მის: თბილისის საქალაქო სასამართლო
საკონტაქტო: ლაშა ფარულავა - 577 148 118
10:30 საათზე, თბილისის საქალაქო სასამართლოში ოპოზიციონერი პოლიტიკოსის, ტერორისტული აქტის განხორციელებაში (არქივის ხანძრის) ბრალდებულ ალეკო ელისაშვილის სასამართლო პროცესი გაიმართება.
10:30 საათზე, ელენე ხოშტარიას მხარდასაჭერად ქალი პოლიტიკოსების ერთობლივი ბრიფინგი გაიმართება.
მის: რუსთავის ქალთა ციხე
საკონტექტო: 591 05 16 01
11:00 საათზე, თბილისის საქალაქო სასამართლოში 4 ოქტომბერს განვითარებულ მოვლენებთან დაკავშირებით ბრალდებულების საქმეზე დასკვნითი სხდომა გაიმართება.

Announcement - June 19
At 10:30, at the Tbilisi City Court, the Deputy Secretary General of the United National Movement, Irakli Pavlenishvili, and the party leader Lasha Parulava, will answer current topics in a question-and-answer format with the media.
Address: Tbilisi City Court
Contact: Lasha Parulava - 577 148 118
At 10:30, the trial of opposition politician Aleko Elisashvili, accused of committing a terrorist act (arson of the archive), will be held at the Tbilisi City Court.
At 10:30, a joint briefing of female politicians will be held in support of Elene Khoshtaria.
Address: Rustavi Women's Prison
Contact: 591 05 16 01
At 11:00, the final hearing in the case of the defendants regarding the events of October 4 will be held at the Tbilisi City Court.