ჩვენი დიდგორი , ჩვენი გამარჯვება იქნება ივანიშვილის ტირანული რეჟიმის სასწრაფოდ ჩამოშლა და ჩვენ ეს უნდა გავაკეთოთ ყველა საშუალებით - შალვა ნათელაშვილი
შალვა ნათელაშვილი ევროკავშირისა და ამერიკის შეერთებული შტატებისგან მოითხოვს, გასცეს დაპატიმრების ორდერი და საერთაშორისო ტრიბუნალზე გასამართლდნენ ბიძინა ივანიშვილი და მის გარემოცვა.
"ლეიბორისტული პარტიის" ლიდერმა დღეს ბრიფინგი გლდანში იმ ადგილას გამართა, სადაც მისი თქმით, ივანიშვილის კრიპტომაინინგ კომპანიებია განთავსებული.
„900 წლის შემდეგ, მას შემდეგ რაც დავით აღმაშენებელმა არაბული ხალიფატი გააძევა საქართველოდან, ტირანმა ივანიშვილმა ისევ მოაბრუნა არაბები უკან. ამიტომ ჩვენ ჩვენი დიდგორი წინ გველოდება და ის უნდა მოვიგოთ აუცილებლად.
ჩვენ ვიმყოფებით ახლა გლდანში, ივანიშვილის მიერ შექმნილ ბოროტების მორიგ ცენტრში, რომელსაც ქვია თავისუფალი ეკონომიკური ზონა, სადაც თავმოყრილია ოლიგარქის კრიპტომაინინგ კომპანიები, რომლითაც ის მილიარდიან მოგებას იღებს, რასაც ის ახმარს თბილისი რასაც საჭიროებს იმ ელექტორენერგიას.
იმედია, თქვენ ახლა ხვდებით, რატომ დაიწყო 90-იანი წლები და სინათლეების გათიშვა. ამასთანავე აღნიშნული ადგილი გახდა მსოფლიო კრიმინალური ცენტრიც. აქ დარეგისტრირებულია რუსი ოლიგარქების კომპანიები მილიონების სათეთრებლად და ირანელი ტერორისტების კომპანიები, რომლებიც აფინანსებენ ისლამური რევოლუციის გუშაგთა კორპუსს, რის გამოც შტატებმა დაასანქცირა აქ რეგისტრირებული კომპანია რამდენიმე დღის უკან.
ჩვენ მოვუწოდებთ ევროკავშირის ქვეყნებს, შტატებს, ყველა დემოკრატიულ ქვეყანას მსოფლიოში დაასანქციროს და გაყინოს საბანკო ანგარიშებზე ყველანაირი წვდომა კრიმინალური ივანიშვილის თავისუფალი, ობშორული ზონისთვის, სადაც ყველანაირი ბოროტება იხარშება. ჩვენ მოვუწოდებთ ევროკავშირს და აშშ-ს დაიწყონ ეუთოს რეკომენდაციების რეალიზაცია, რაც ითვალისწინებს სისხლის სამართლის საქმის აღძვრას ოლიგარქის, მისი კლანის წინააღმდეგ, მათ დაპატიმრებაზე ორდერის გაცემას და სპეციალურ საპოლიციო ოპერაციას, რათა იყვნენ დაკავებულნი და გადაყვანილნი საერთაშორისო ტრიბუნალზე. ეს გაათავისუფლებს მათ მიერ დაპყრობილ, ოკუპირებულ საქართველოს და რაც მთავარია, ააცილებს უდიდეს გლობალურ საფრთხეს მთელ მსოფლიოს, რაც აი აქ მზადდება ყოველწუთიერად.
ეს მინდოდა მომეხსენებინა ამ დიდგორობა დღეს. ჩვენი დიდგორი , ჩვენი გამარჯვება იქნება ივანიშვილის ტირანული რეჟიმის სასწრაფოდ ჩამოშლა და ჩვენ ეს უნდა გავაკეთოთ ყველა საშუალებით", - განაცხადა შალვა ნათელაშვილმა.

Our victory, our victory, will be the immediate overthrow of Ivanishvili's tyrannical regime, and we must do this by all means - Shalva Natelashvili
Shalva Natelashvili demands that the European Union and the United States issue an arrest warrant and that Bidzina Ivanishvili and his entourage be tried at an international tribunal.
The leader of the "Labor Party" held a briefing today in Gldani at the location where, according to him, Ivanishvili's cryptomining companies are located.
“After 900 years, after David the Builder expelled the Arab Caliphate from Georgia, the tyrant Ivanishvili turned the Arabs back again. Therefore, our Didgori awaits us ahead and we must definitely win it.
We are now in Gldani, in another center of evil created by Ivanishvili, called a free economic zone, where the oligarch’s cryptomining companies are concentrated, from which he receives billions in profits, which he uses to provide Tbilisi with the electricity it needs.
Hopefully, you now understand why the 90s began and the lights went out. At the same time, this place has also become a world criminal center. Companies of Russian oligarchs are registered here to launder millions and companies of Iranian terrorists who finance the Islamic Revolutionary Guard Corps, which is why the States sanctioned a company registered here a few days ago.
We We call on the EU countries, states, and all democratic countries in the world to sanction and freeze all access to bank accounts for the criminal Ivanishvili's free, offshore zone, where all kinds of evil are brewing. We call on the EU and the US to begin implementing the OSCE recommendations, which include instituting a criminal case against the oligarch and his clan, issuing arrest warrants for them, and conducting a special police operation to detain them and transfer them to an international tribunal. This will liberate Georgia, which they have conquered and occupied, and most importantly, eliminate the greatest global threat to the entire world, which is being prepared here every minute.
This is what I wanted to remind the people of Didgori today. Our Didgori, our victory will be the immediate overthrow of Ivanishvili's tyrannical regime, and we must do this by all means," Shalva said. Natelashvili.