დამოუკიდებლობის დღეს გილოცავ, უკრაინა, ჩვენს ქვეყნებსა და ხალხებს შორის მტკიცე კავშირები ისტორიულ მეგობრობას, საერთო ღირებულებებს ეფუძნება, გისურვებთ მშვიდობასა და კეთილდღეობას - ირაკლი კობახიძე
დამოუკიდებლობის დღეს გილოცავ, უკრაინა, ჩვენს ქვეყნებსა და ხალხებს შორის არსებული მტკიცე კავშირები ისტორიულ მეგობრობასა და საერთო ღირებულებებს ეფუძნება, – ამის შესახებ საქართველოს პრემიერ-მინისტრი ირაკლი კობახიძე ვიდეომიმართვაში აღნიშნავს.
პრემიერი უკრაინას და უკრაინელ ხალხს მშვიდობას, სიმტკიცეს და კეთილდღეობას უსურვებს
„დამოუკიდებლობის დღეს გილოცავ, უკრაინა! ჩვენს ქვეყნებსა და ხალხებს შორის არსებული მტკიცე კავშირები ისტორიულ მეგობრობასა და საერთო ღირებულებებს ეფუძნება. გისურვებთ მშვიდობას, სიმტკიცესა და კეთილდღეობას. გაუმარჯოს უკრაინას!“ – აღნიშნავს პრემიერი.

Congratulations on Independence Day, Ukraine! The strong ties between our countries and peoples are based on historical friendship and common values. I wish you peace and prosperity - Irakli Kobakhidze
Congratulations on Independence Day, Ukraine! The strong ties between our countries and peoples are based on historical friendship and common values, - Georgian Prime Minister Irakli Kobakhidze noted in a video message.
The Prime Minister wishes Ukraine and the Ukrainian people peace, strength and prosperity
“Congratulations on Independence Day, Ukraine! The strong ties between our countries and peoples are based on historical friendship and common values. I wish you peace, strength and prosperity. Long live Ukraine!” - the Prime Minister noted.