დიქტატორ ხამენეის დაკრძალვაზე მსოფლიოს სხვადასხვა ქვეყნიდან ამერიკის ყველაზე დიდი მოძულეები იკრიბებიან – ჯო უილსონი
დიქტატორ ხამენეის დაკრძალვაზე მსოფლიოს სხვადასხვა ქვეყნიდან ამერიკის ყველაზე დიდი მოძულეები იკრიბებიან, – ამის შესახებ ამერიკელი კონგრესმენი ჯო უილსონი სოციალურ ქსელში წერს.
მისივე თქმით, „ხამენეის დაკრძალვაზე დასწრებას გეგმავს მიხეილ ყაველაშვილიც“.
„„ქართული ოცნების“ ყალბი პრეზიდენტი მიხეილ ყაველაშვილი გეგმავს დასწრებას, რათა ირანსა და „ქართულ ოცნებას“ შორის უკიდურესად ანტიამერიკული პაქტი კიდევ უფრო განამტკიცოს“, – წერს ჯო უილსონი.
საქართველოს პრეზიდენტის ადმინისტრაციის ინფორმაციით, მიხეილ ყაველაშვილი ირანში აიათოლა ალი ხამენეის დაკრძალვას თურქეთის, აზერბაიჯანის, სომხეთისა და სხვა ქვეყნის ლიდერებთან ერთად დაესწრება.

America’s Biggest Haters from Around the World Gather for Dictator Khamenei’s Funeral – Joe Wilson
America’s biggest haters from around the world gather for dictator Khamenei’s funeral, – American Congressman Joe Wilson writes about this on social media.
According to him, “Mikheil Kavelashvili also plans to attend Khamenei’s funeral.”
“The fake president of the “Georgian Dream” Mikheil Kavelashvili plans to attend in order to further strengthen the extremely anti-American pact between Iran and the “Georgian Dream,” – Joe Wilson writes.
According to the Georgian Presidential Administration, Mikheil Kavelashvili will attend the funeral of Ayatollah Ali Khamenei in Iran along with the leaders of Turkey, Azerbaijan, Armenia and other countries.